Tarihçe


Şirketimiz 1966 yılında hayatımızı kolaylaştıran küçük ev aletleri üretmek amacıyla faaliyetlerine başlamıştır. Başlangıçta ütü imalatı yapan firmamız, zaman içinde ürün yelpazesini genişletmiş ve tost makineleri, elektrikli ısıtıcılar, elektrikli şofbenler, kettle ve saç kurutma makineleri gibi ürünlerde uzmanlaşmıştır.

İstanbul Bayrampaşa ve Batman Organize Sanayi bölgesinde toplam 10.000 m2 alanda faaliyet gösteren firmamız küreselleşen dünyada gelişen teknolojiye ayak uydurup, sürekli gelişmeyi prensip edinerek günümüzde yıllık 1.000.000 adet üretim kapasitesine ulaşıp 3 kıtaya ihracat yapabilen konuma gelmiştir.

Sürekli gelişimin ancak müşteri memnuniyeti ile sağlandığına inanan firmamız, satış sonrası hizmete yatırım yapmayı ara vermeden devam etmektedir. Yurt içinde her ili kapsayacak şekilde toplam 300 servis ağına ulaşan firmamız satış sonrası da müşterilerimizin yanındadır.

Yarım asırlık tecrübesi, yenilikçi Ar-Ge birimi, uzman mühendis kadrosu ve son teknoloji ile donatılmış üretim tesisleriyle LiderSavio ürettiği her üründe, siz değerli müşterilerimizin 54 yıldır bize göstermiş olduğu güvene layık olmaya çalışıyoruz.

Çevre Politikası


Şirketimiz çevreye duyarlı olmayı bir zorunluluk olarak görmektedir. Tesislerimizden çıkan her ürün Avrupa Çevre Düzenlemesi olan ROHS normlarına uygun olarak üretilmektedir.

Tesisler

lidersavio_tesis_1
lidersavio_tesis_2
lidersavio_tesis_3
lidersavio_tesis_4
lidersavio_tesis_5